Lehed

20100102

I just had to let it go...

Mõtlesin, et peaks ka 2009. aasta äkki ikkagi kokku võtma, kirjutasin tubli leheküljetäie teksti ja vaatasin siis - milleks see bitiraisk ? Peaaegu kõik see on siin blogis juba kirjas ning see, mis on kirjutamata jäänud on seda jäänud põhjusega.

Ühte peab aga tunnistama - see aasta näitas hästi ära seda, kellele saab toetuda ja kellele mitte, mida võib uskuda ja mida mitte ning seda, et elu juhtub siis kui sa oled parajasti teiste plaanidega hõivatud - kui klassikut tsiteerida. Näiteks võib elu teha sellise keerdkäigu, et lööb kõik su vanad plaanid sassi ja muudab uute alustamise muu maailma suhtes kuidagi ebaausaks... Ja siis võib juhtuda, et jäädki ootama vanade asjade lõppemist ja uusi algatada ei taha ega julge ja siis istud ja vaatad kuidas rattad käivad ringi ja karussell tiirutab mööda ja mööda ja siis taipad, et tegelikult võid sa rahulikult maailma üle muiata sest maailm on suuresti ainult varjud seinal.

Ja nendele, kel sellised suhtjuhuslikud kronoloogilised tärminid midagi määravad ja kellele seda veel öelnud ei ole - head uut aastat.

Kommentaare ei ole: