Lehed

20090406

For him, perhaps, an emperor's throne - if he could only speak...

Elus. Esialgu, edasised plaanid muutust ette ei näe. Kui kellelgi on kange soov ja tahtmine seda olekut muuta, esitage avaldus kolmes eksemplaris ja notaris kinnitatud, aitäh.

Aeg. Teeb tükke, ikka veel, lainetab ja tõmbleb igatpidi. Tagasi tööl olemine tähendab traditsiooniliste ajamudelite naasmist. Positiivne ? Negatiivne ? Laekass seda teab.

Kevad. Kassil on eriti kevad, ulatub suisa sinnamaani, mida tal (enam) ei ole - käib teine pulmas ikka, aga senini on vigastused piirdunud pisut kriibitud ninaga. Ilmselt on isamees. Lumi on peaaegu ära sulanud, kruusateedesse on laiad vaod sisse voolanud ja purre ei ole enam päris seal, kus ta vanasti oli.

Uudised. Ei ole. Õnneks ? Kahjuks ? Ei tea.

Muutused. Vaata eelnevaid punkte (või mupoolest ka järgnevaid, või mis see minu asi tegelikult on, mida teised inimesed vaadata tahavad).

Kokkuvõtteks. Inimesed on ikka veel naljakad, eriti siis, kui nad üritavad üksteisele midagi vihjata... Vähemkannatlike inimeste puhul eriti naljakas, suisa standup - "Who's on first ?" - "That's what I'm saying, Who is on first." - "No, you don't understand, who's on first ?" - "You are absolutely correct." - *virtuaalne maksahaak* Ürita veel sellistega nalja teha, eksole.

Lisaks - korjan kokku ideid suviste ürituste suhtes. Kui õnnestuks selleks ajaks ka rattamajandusega ühele poole saada, oleks eriti suurepärane.

Soundtrack: Sweet Dreams Are Made Of Seven Nation Army

Kommentaare ei ole: