Lehed

20090216

Otsisõnadest, millega siia on jõutud...

"Kuidas teha projekti"
Sõltub projektist, kunagi sai kirjutatud netiallkirjade kogumise ideest - huvitav, kas selle otsinguga jõuti siia Keskerakonna kontoritest ?

"mida arvan kümnest käsust"
Suurel määral sama, mis George Carlin.

"abordi keelustamise põhjused"
... Stalin keelas omal ajal seepärast, et oli vaja sõja tõttu palju tööjõudu. Mõned keelavad seepärast, et nende tõlgendus pronksiaja uskumustest seda nõuab. Mõni on ilmselt lihtsalt loll, võta nüüd kinni.

"robinson crusoe kokkuvõte"
2x siia jõutud - mingi kohustusliku kirjanduse värk või ? Ei viitsi mina teile kokkuvõtet teha, minge vaadake Rahva Raamatus olid need lühikokkuvõtte raamatukesed müügil, mitte küll maarahva keeles, aga saategi kaks kärbest ühe hoobiga.

"tasakaal ise süüdi"
Tervitustega nipiti... ptüi, vabandust, ninatagale :P Iga natukese aja tagant jõuab keegi siia sellise otsinguga... Ise käid vaatamas või on sul jüngreid palju ? :P

"kuidas indigolast öra tunda"
Sellest ma tõepoolest kirjutasin kunagi kaks aastat tagasi. Arvamust muuta pole senini vaja olnud :PIlmselt on mul igav blogi - ei tulda siia otsima kompromatti teiste blogijate kohta ega muud toredat. Peaks mõne eriti nõmeda "blogimeemi" välja mõtlema ja teele saatma...

Kommentaare ei ole: