Lehed

20090216

Nagu tellitud - valitsusetäis idioote

Ja näed, nagu tellitud - leidus kellest kirjutada.
Sten A. Hankewitz raporteerib, et Briti valitsus kuulutas Geert Wildersi persona non grataks. Mille eest ? Fitna eest, selle eest, et Wilders tegi lühikokkuvõtte islami fundamentalistide võõravaenulikust propagandast ja selle tulemustest... Järjekordne näide, kus argpükslik realpolitik sõnavabadusele tuule alla tegi.

Samuti raporteerib ta, et seesama valitsus muutis "terrorismi vastu võitlemise" sildi all illegaalseks politseinike, relvajõudude või luureteenistuse liikmete pildistamise.

Nagu see aitaks terrorismi vastu - vaenulikele nõudmistele järeleandmine ja oma kodanike/turistide piiramine annab umbes sama tulemuse, kui palvetamine. Ainus, mis aitaks, oleks igasuguse religiooni suunamine sinna, kus on tema kohta - prügikasti... Kes aga rämpsu ikka kallis tahab hoida, hoidku seda oma tagatoas, teisi segamata.

Muret tekitav küsimus - kui kaua läheb aega, et meie leidlikud langistid ja ansiplased sarnaste ideedeni jõuaksid ? Ja isiklikult mind huvitab, kuhu ma sellisel juhul emigreeruda saaksin (tervislikku olukorda arvestades) ?

Kommentaare ei ole: