Lehed

20090204

Mario vaimus maailmast

(tsenseeritud) (tsenseeritud) (tsenseeritud) 1...
Õhtused mõtisklused - kuidas värskelt kättejõudnud uue elu puhul vältida vanu vigu - mitte kukkuda auku, mitte jääda tulepalli otsa, Bowserile pähe hüpata ja seejuures ikkagi leveli lõppu jõuda ? Tavaliste punktide korjamine on oskuste tõttu õnneks piisavalt lihtne (erinevalt siin palatikaaslaste kurtmistest), kuid see tavaline teade "Sorry Mario, but your princess is in another castle"... Vähemasti ehk ei söö mõni lihasööja taim mind vahepeal ära... Igaks juhuks hoian kanalisatsioonikaevudest eemale :)

Lõppemas on "tegus" päev ja järgnev päev tõotab tulla... igav. Haiglad on sellised kohad, eriti põnev on aga lihtsalt jälgimise all olla. Tegevuseks on... Söömine, tukastamine, passimine, palatikaaslastega mölisemine ja (nüüd õnneks ka) mõningate sarjade2 vaatamine. Ja uudiste üle irvitamine. Elisa telefoniinternet ka aitab.

See on nüüd järjekorras tonttteabmitmes isikliku teema postitus ja kui ma sellega püsilugejaid (kaheksa, nagu teid on, pluss need kes puhast rss-i loevad, te kavalpead) juba ära tüütan võite muidugi kommentaariumi märguande jätta. Ärge muretsege, küll mulle mõni idioot varsti netis jälle ette jääb, või keegi on hirmus õrn ja hellitatud ja hakkab kisama ja skandaalitsema, kui teda kritiseeritakse või midagi. Oleks Issand olemas, oleks tema loomaaed kõige kirjum teadaolevas universumis (vähemalt).1 viisil "Chim Chim Cher-ee" muidugi, kui tsensuurist läbi mõtlete...
2 täname siinkohal asjassepuutuvaid isikuid

4 kommentaari:

Sten ütles ...

Well, mina olen 1 neist, kes loeb Google readeri vahendusel, va kavalpea, eksole :D

Aga kaua sa seal haiglas olema pead üldse?

Ja mis üldse edasi saab? S.t. kas sa nt alkoholi tarbida saad? Või pead elama ülitervislikku elu igavesti? Ma ei kujuta ausalt öeldes üldse su elu ette...

Ray D. Noper ütles ...

Kõige parema stsenaariumi järgi peaks järgmisel reedel välja saama, s.o. 3 nädalat pärast lõikamist... Mis saab edasi ? Elu lõpuni immunosuppressante, s.o. immuunsüsteem on oluliselt kompromiteeritud... Alkoholi minimaalselt, parem üldse mitte... Mida tervislikum elu, seda parem muidugi - seda vähem peab organism pingutama.

Aga kui kõik hästi läheb üritan kolme-nelja kuu pärast äkki isegi Londonit väisata :P

Sten ütles ...

No anna aga aegsasti teada. Alkohol või mitte, võid ju ka teed juua näiteks :)

Imre ütles ...

hmm.. tekkis kahtlus, et loomaaia kirjususe põhjuseks ei pruugi olla vaid üks liigloominguline Issand. Kui neid oleks rohkem, siis oleks võistlusmoment ja konkurents hoidnud huvi üha värdjamaid ja veidramaid asju välja mõelda(naabrist "parem"). Väljavaade, et Üks ja Ainus Issand oma vabast ajast huligaanitseks, on ausalt üteldes pisut võigas.

Eriti tervislik on aga mõtelda, et "There's probably no god, so stop worrying and enjoy your life". Väga korrektselt sõnastatud loosung, imho. Suisa hellalt;)