Lehed

20090216

Everybody had a hard year (or two)

Kui uut Ubikut ei oleks, tuleks ta välja mõelda ! Nüüd on raske ette kujutada, kuidas sa said hakkama varem, ilma Ubikuta, eksole ? Vaid üks doos Ubikut päevas ja kadunud on peavalud, isuhäired, muretsemine, kaalukõikumised ja raevuhood. Mitte ületada päevas lubatud kogust.

Igale asjale on antud aeg, turn, turn, turn ja nii edasi. Halbadest ja halvematest ajastustest võiks ainuüksi oma elu näitel kirjutada määramatu arv postitusi, mille lugemine ka kannatlikumatele ilmselgelt üle jõu käiks, isegi kui leiduks mõni, kes viitsiks. Õnneks või õnnetuseks on mind õnnistatud sellise mäluga, et suur hulk minevikus tehtud vigu on unustusehõlma kadunud... Mis, muidugi, võimaldab mul neid uuesti teha, korduvalt.

Kuulsin eile (Oli vist eile ? Aeg on jälle paigast ära...) uue ja kasuliku tarkusetera, mille üle olen mõelda üritanud, ühtteist välja mõelnud, ära kaalunud-mõõtnud, kuid mitte veel otsusele jõudnud. Kas see aitaks lahendada nn. sahtliprobleemi ? Kui oskaks vaid nõu küsida - või teaks, kellelt... Sahtliprobleemile kõlbaks muidugi ka nn. kaminalahendus, aga... Otsustuspuu on pigem põõsas, mille enamus oksi on vahepeal tähelepanupuudusest kärbuda jõudnud. Those who can, do, those who can't teach and those who can't teach, blabber endlessly about it.

Teistes uudistes: mõnikord juhtub, et mõnda albumit teist korda üle kuulates arvamus sellest paraneb. Hiljuti mainitud Franz Ferdinandi albumiga... ütleme nii, et läks suisa hullemaks. Miks-oh-miks ? Kolmanda albumi sündroom ?

P.S.: Kuidas kurat selline protsent ikkagi sinna sai ? Ma ikka üldse ei saa inimestest ja maailmast aru vist... Ma oleks eeldanud, et ülejäänud on kõrgemad.

2 kommentaari:

Eva Labotkin ütles ...

See postitus näib olevat tervenisti mingi metatekst. Mulle ükski viide kahjuks midagi ei linkinud, mistõttu jäi mõte kättesaamatuks. Sahtlid? Protsendid? Meh?
Teinekord märgi teksti alguses, et tegemist on vaid asjassepühendatutele mõeldud infoga, siis ma ei hakka aega raiskama ja endale dešifreerimisega peavalu põhjustama.

Franz Ferdinandist on muidugi kahju.

Ray D. Noper ütles ...

Porknas ei vigise vaid kirjutab reportaaži Londoni lähistelt nagu tiinatamman, OK ? Polnud nii meta ühti, halbu ajastusi oled sa isegi vast näind, janoh, Ubik on lihtsalt nii suurepärane toode :D