Lehed

20090219

Due to lack of interest tomorrow is cancelled

Uue Ubiku puhastusvahendiga saad puhtaks oma elu-, magamis- ja vannitoa, köögist rääkimata ! Iga plekk kaob hetkega ja su elu saab uue sära ! Unusta roosa, vali Ubik ! Tähelepanu: kasutamisel järgida hoolikalt arsti ettekirjutusi.

Hah... Subnormality't võib usaldada alati naelapea tabamise osas. Spetsiaalselt Cracked.com jaoks joonistatud pilt võtab kenasti kokku tänapäeva muusikaäri. OK, hiljutimainitud Franz Ferdinandi album on erand, see on servast servani lugu 8-11... (jah, see käib mulle pinda veel). Vahepealsel hägusal ajastul on aga ka Kaiser Chiefs uue plaadi - samuti kolmanda - välja andnud, peab kontrollima, kuidas neil õnnestus.

Teistes uudistes: lappasin täna vanu plaate ja leidsin ühe, mis masinasse panematagi muheluse näole tõi - "Poiss on palli all"... Too kunagine idee tuleks ikkagi täide viia, ei olnud ju raske tegelikult - vaja on veidi motivatsiooni ja püsivust. Jah, ma tean, et need on tänapäeval defitsiitsed ressursid. Kõike on võimalik leida.

Spordist: kas ma juba ütlesin, et sport tapab ?

Ilmast: kassil on kevad käes, kolmas tema elus, põhimõtteliselt teine maal elades, esimene tema praeguses sooseisundis - mida on näha ka tema rahutust hämmingust, "peaks nagu midagi tegema, aga ei suuda enam hästi meenutada, mida..." Arvestades möödunud kevade kassiremondikulusid, oleks parem, kui ei tulekski meelde.
Aga päikesepaisteline hoov on kena küll, tuleb täiesti kevade tunne vaikselt peale... It's been a long, cold, lonely winter...

Soundtrack: Theme from M.A.S.H. (muide, üks parimaid komöödiaid ever)

1 kommentaar:

miira ütles ...

Krt, su tsitaatide peale tahaks Ubikut uuesti lugeda. Hägusalt on meeles, et meeldivalt sürr oli...

Blade runner oli mõnusam... vist.. mõlemat tahaks lugeda... uuesti...