Lehed

20090118

Säilitamaks suurepärast kirjandustööd

Eelmise teema kommentaariumis sai Sekeldaja hakkama sellise teosega (postitan siia, kuna blogger ei võimalda mul temapoolset enda kommentaari kustutamist keelata) :

Sekeldaja ütles...

Selle asemel, et kirjutada ssekeldajad@hot.ee -le, juba mitmeid aegu tagasi, kus ma seda viisakapt PALUSIN, selleks, et avalik blogi ei muutuks jälle Alar Floreni personaalse läbustamise kohaks,

käid sa kolmandates ja neljandates kohtades nagu turumutt tänitamas ja "avalikustamas" oma paranoiasid, Kapten Trummide ja kurat teab kelle aadressil.
Kasutada mingeid varjusurmas blogides toodud meiliaadresse on üsna kahtlane. Kindlam on ehk tee, kasutada nime, mis sulle ühiskonna poolt on antud ja mille all teed tööd.

Nii et ma pidin otsima mingi toimiva meili, et saada siiski kontakt Alar Floreniga, mitte mingisuguse virtuaalsusega mittetoimivas blogis, kus ideede "tasemest" annab märku rubriik idioodid. Aga sellest sõimust ei saanud veel küll, oli vaja edasi sõimelda, otsida populaarseid bloge ja need ka "üle võtta".
välja tõrjuda sealt viisakas suhtlusmaneer, märgistada halvad ja head ja edvistada oma noperdamisega (kust ei paista ikka veel mingeid oma mõtteid välja, vaid vaimne edviklus).


Osalt on see mõne isiku lihtsameelsuse tõttu ka õnnestunud.
See ei olnud sinu blogiga seotud teema, see oli see, et Alar Floren käib kolmandate isikute blogis, kuna tema blogis lugejaid ei leia, neljandaid inimesi sõimamas teemas, milles ta ise on võhik
esimesed 2 lauset minu suunas selgitavad olukorra piisavalt selgelt.
lollus pritsib igast august välja on solvang, ametlik solvang ja sellest täiesti piisab tsiviilhagide esitamiseks vähemalt normaalses riigis. Selleks on meil aega 10 aastat ning elu näitab, kas kasutan seda varianti või mitte.
On piisavalt ka teisi, kes samasuguseid mõtteid jagavad (vt. rubriik idioodid selleski blogis, aga ka sõimlemise näidiseid mujalt Alar Floreni "sulest"). Ainult käsitletava isiku täielik tühisus teeb selle ettevõtmise vaimselt kurnavaks ülesandeks.

Selleks, et inimese pärisnime teades inimese mõni kontakt, enamik inimesi kasutavad googlet, ei eelda, et nende mingi varjusurmas olev blogiaadress
võiks olla nende põhisuhtlusvahend.
meie reaalses elus suhtleme me oma näo, nime, vastutuse all.
See on põhiaadress, floren ät floren.ee sest on seotud vähemalt pärisnimega, vaid nimekaimude probleem võiks esineda.
Aga sellisest küsimusepüstituse tase annab jälle märku tühisusest.
Midagi muud ei ole rääkida, siis räägime mütsidest, oma pseudonüümidest, põhi ja pisut vähem põhiaadressidest ja kurat teab millest veel.

Kes on soovinud minuga kontakti, kirjutab ssekeldaja@hot.ee-le, kui seni pole saanud selgust ja suhtleme, milles küsimus? See on TOIMIV BLOGI.
ma pole kohanud senini IT vallas töötavate inimeste seas sellist ülbust ja jõmmlust. Eks see ole "omapära", millele elu ise korrektiivi teeb. Võimalik, et ka minu abiga, v.t. ülaltoodud teksti.


Minu aadress, huvid ja nägu on ammu teada nendele, kes selle blogi vastu huvi ilmutavad. Kes ei ilmuta, ei ilmuta ka nüüd.

Mingisuguseid kapten trumme, kolmandaid ja neljandaid aadresse ja pseoudonüüme pole ma kunagi kasutanud ja ei kasuta, ärge projekteerige oma mõttemalle teiste inimeste peale.
selle asemel, et kirjutada ssekeldaja2hot.ee-le tänitanme teiste blogides kolmandate isikute suunas, sest sealt saab rohkem klikke. Keda see sõimlemine siiski ikka huvitab?
Minu blogi on toimiv blogi, seal ilmuvad aeg ajalt kirjutised, kus ei tegeleta kolmandate isikute sõimamisega.

sellele kirjale ma sain järgmise kirja vastuseks, millest ülejäänust säästan, mõtlemistasemest annab märku see algus:

"Esiteks, ma paluksin definitsiooni "verbaalse pasa" kohta ja ühtlasi ka selgitust, mismoodi see sinu tõlgenduses erineb tavapärasest kriitikast. "
ja nii edasi vesipruulitseme kuni viiendani välja, kust selgub, et "rumalus pritsib igast august välja on alles algus.
see on niinimetatud "kriitika" nii mõistab Alar Floren kriitikat.
see et rumalus pritsib igast augut välja, seda nimetakse kriitikaks."


elame näeme, millega võiksid veel inimesi rõõmustada...
18/1/09 09:42


Ahjaa, sõber Sten A. Hankewitz - rubriigi Idiots pärast oled ka sina nüüd ilmselt Sekeldaja poolt demoniseeritud :)

1 kommentaar:

Sten ütles ...

Võibolla on asi varajases hommikutunnis, aga ma hetkel küll ei saa enamat kogu sellest värgist aru, kui see, et tegemist on rahvale huumorit pakkuva tegelasega, kellega sul kirjavahetus on. Tsirkuseringkondades nimetatakse selliseid "klounideks" :D

Mind demoniseeritakse nagunii, elu on selline :D