Lehed

20090117

Pühendatud Toomas Leivale, tervitusteta.

Äratan blogi korraks talveunest, et edastada teile üks... huvitav kiri, mis mulle laekus:

ma paluksin lõpetada verbaalse pasa väljastamine minu suunas, eriti vastik on see,
et sa suvatsed esineda võõrastes blogides, kus sa ei ole autor, ja hakata kritiseerima kolmandaid isikuid
ma väljendan seda ehk piisavalt arusaadavas vormis, ma loodan.
ma olen TÜ Biomeedikumi IT spetsialist ja leian,et mul, kujuta ette, on olemas au ja
väärikus
sul see mõiste paistab oleva väga hägustunud ja kahetsen, mitmes mõttes, et
a) Ray D. Noper minu vast huvi tundis
b) et ta suvates mind sõimata
c) et ma suvatsesin ta persse saata
viimane otsus on siiski permanentne ja pöördumatu
'
Tervitustega
Toomas Leib
TÜ It spetsialist
ja ku sellest ei aita
esitan sinu suunas tsiviilhagi
ehk mõtleme veel....


Kui teil on ka hämming, siis võime klubi teha. Ilmselt on tegemist kodanik Sekeldajaga (kirjasaatjad üle maa räägivad, et esineb ka nime "Pärisorjastamise Ennetustöö" all), kes mõnes blogis äärmuslikku tundlikkust üles näitab kriitika suhtes, mis tema möga kohta tehakse.

Kas keegi veel tahaks teada, mis alusel see tsiviilhagi esitatud saab ?

4 kommentaari:

Manjana ütles ...

ma ei saa, mul on nüüd kohe suur vajadus musta huumori järgi.

Kuna kirjas on mainitud, et "c) et ma suvatsesin ta persse saata
viimane otsus on siiski permanentne ja pöördumatu"

siis kas perse kaudu neerudeni ka jõuab? kui seal juba permanentselt pesitseda, siis pole ju mõtet niisama istuda :)

Ray D. Noper ütles ...

Kindlasti jõuab, aga eks ta üks "pain-in-the-arse" kusine töö on, kui nii väljenduda :P

Sekeldaja ütles ...

Selle asemel, et kirjutada ssekeldajad@hot.ee -le, juba mitmeid aegu tagasi, kus ma seda viisakapt PALUSIN, selleks, et avalik blogi ei muutuks jälle Alar Floreni personaalse läbustamise kohaks,

käid sa kolmandates ja neljandates kohtades nagu turumutt tänitamas ja "avalikustamas" oma paranoiasid, Kapten Trummide ja kurat teab kelle aadressil.
Kasutada mingeid varjusurmas blogides toodud meiliaadresse on üsna kahtlane. Kindlam on ehk tee, kasutada nime, mis sulle ühiskonna poolt on antud ja mille all teed tööd.

Nii et ma pidin otsima mingi toimiva meili, et saada siiski kontakt Alar Floreniga, mitte mingisuguse virtuaalsusega mittetoimivas blogis, kus ideede "tasemest" annab märku rubriik idioodid. Aga sellest sõimust ei saanud veel küll, oli vaja edasi sõimelda, otsida populaarseid bloge ja need ka "üle võtta".
välja tõrjuda sealt viisakas suhtlusmaneer, märgistada halvad ja head ja edvistada oma noperdamisega (kust ei paista ikka veel mingeid oma mõtteid välja, vaid vaimne edviklus).


Osalt on see mõne isiku lihtsameelsuse tõttu ka õnnestunud.
See ei olnud sinu blogiga seotud teema, see oli see, et Alar Floren käib kolmandate isikute blogis, kuna tema blogis lugejaid ei leia, neljandaid inimesi sõimamas teemas, milles ta ise on võhik
esimesed 2 lauset minu suunas selgitavad olukorra piisavalt selgelt.
lollus pritsib igast august välja on solvang, ametlik solvang ja sellest täiesti piisab tsiviilhagide esitamiseks vähemalt normaalses riigis. Selleks on meil aega 10 aastat ning elu näitab, kas kasutan seda varianti või mitte.
On piisavalt ka teisi, kes samasuguseid mõtteid jagavad (vt. rubriik idioodid selleski blogis, aga ka sõimlemise näidiseid mujalt Alar Floreni "sulest"). Ainult käsitletava isiku täielik tühisus teeb selle ettevõtmise vaimselt kurnavaks ülesandeks.

Selleks, et inimese pärisnime teades inimese mõni kontakt, enamik inimesi kasutavad googlet, ei eelda, et nende mingi varjusurmas olev blogiaadress
võiks olla nende põhisuhtlusvahend.
meie reaalses elus suhtleme me oma näo, nime, vastutuse all.
See on põhiaadress, floren ät floren.ee sest on seotud vähemalt pärisnimega, vaid nimekaimude probleem võiks esineda.
Aga sellisest küsimusepüstituse tase annab jälle märku tühisusest.
Midagi muud ei ole rääkida, siis räägime mütsidest, oma pseudonüümidest, põhi ja pisut vähem põhiaadressidest ja kurat teab millest veel.

Kes on soovinud minuga kontakti, kirjutab ssekeldaja@hot.ee-le, kui seni pole saanud selgust ja suhtleme, milles küsimus? See on TOIMIV BLOGI.
ma pole kohanud senini IT vallas töötavate inimeste seas sellist ülbust ja jõmmlust. Eks see ole "omapära", millele elu ise korrektiivi teeb. Võimalik, et ka minu abiga, v.t. ülaltoodud teksti.


Minu aadress, huvid ja nägu on ammu teada nendele, kes selle blogi vastu huvi ilmutavad. Kes ei ilmuta, ei ilmuta ka nüüd.

Mingisuguseid kapten trumme, kolmandaid ja neljandaid aadresse ja pseoudonüüme pole ma kunagi kasutanud ja ei kasuta, ärge projekteerige oma mõttemalle teiste inimeste peale.
selle asemel, et kirjutada ssekeldaja2hot.ee-le tänitanme teiste blogides kolmandate isikute suunas, sest sealt saab rohkem klikke. Keda see sõimlemine siiski ikka huvitab?
Minu blogi on toimiv blogi, seal ilmuvad aeg ajalt kirjutised, kus ei tegeleta kolmandate isikute sõimamisega.

sellele kirjale ma sain järgmise kirja vastuseks, millest ülejäänust säästan, mõtlemistasemest annab märku see algus:

"Esiteks, ma paluksin definitsiooni "verbaalse pasa" kohta ja ühtlasi ka selgitust, mismoodi see sinu tõlgenduses erineb tavapärasest kriitikast. "
ja nii edasi vesipruulitseme kuni viiendani välja, kust selgub, et "rumalus pritsib igast august välja on alles algus.
see on niinimetatud "kriitika" nii mõistab Alar Floren kriitikat.
see et rumalus pritsib igast augut välja, seda nimetakse kriitikaks."


elame näeme, millega võiksid veel inimesi rõõmustada...

Ray D. Noper ütles ...

Alustuseks, et mõne mehe valed ei jääks viimaseks sõnaks: "viisakas palumine" näeb tema mõistes välja nii:

mul on tekkinud idee fixe teha intervjuu sellise suurepärase inimesega, nagu noper. VASTA MULLE POSITIIVSELT MEILILE SSSEKELDAJA@HOT.EE -SELLEST TÄItSA PIISAb!
Intervjuu vorm olekski sellised küsimused - vastused vorm
see, mis juba verbaliseeritud, EI VAJA ÜLEKORDAMIST,
ühesõnaga, enamust sõnumist on jiuba edastatud.
sobib, tehtud???

Võite eelnevast kommentaarist järgi vaadata, kuidas "mis juba verbaliseeritud, EI VAJA ÜLEKORDAMIST"...

Rääkimata sellest, et antud blogi on justnimelt see, mis on seotud iga mu kommentaariga teistes blogides, aga kuna selline seoa ilmselt liiga raske on... Kelle asi on dikteerida, kui sageli ma kirjutama pean ? Antud blogi ei ole surnuks kuulutatud kuni ta on.

Nüüd primaarsetest ja sekundaarsetest aadressidest. Ajaloo tahtel on tema mainitud meiliaadress alar@floren.ee sellises serveris, kus postkastile on ruumi ainult ca 25MB, mis aga tänapäeva e-postimaailmas on tühine suurus, mistõttu on see muutunud sekundaarseks ja põhiaadressiks on jäänud ray.d.noper@gmail.com, hetkel vaba ruumiga vist 7GB kanti. Loomulikult aga võtab kod. Sekeldaja omale õiguse otsustada, mis järjekorras ma oma postkaste prioritiseerima peaks...

Sellest tulenevalt vastasin ma kõigepealt talle, viisakalt, oma gmaili postkastist (kiri, mida ta üldsegi ei maini) ja alles mõnda aega hiljem avastasin tema "üllitise" teisst postkastist ja vastasin sellele, nüüd juba veidi vähem viisakalt, kuna Sekeldaja saadetud kiri sisaldas valesid ja ähvardusi...
Näidates kirja ühele sõbrale jõudsime otsusele, et kuna kiri sisaldab ähvardust, tuleks PZMyers'i eeskujul selline kiri internetti kõigile vaatamiseks üles panna.

Oma kommentaaridele vastust 6h jooksul saamata (aeg, tuletame meelde oli öö enne laupöeva) jõudis Toomsa vigisema hakata, et ma oma ülbusest tingituna ei vasta talle... Seega eeldasin, et ta vastab minu kirjale, kasvõi esialgsele, gmailist saadetule, lühema või vähemalt sama ajavahemiku jooksul.
Senini pole vastustu tulnud.

Antud juhtumi kohta pannakse kokku ametlik teade, mis saadetakse Tartu Ülikoolile, et ka antud inimese tööandja teaks, kuidas nende töötaja tegeleb internetis ahistamisega.