Lehed

20090122

Kuidas naeruvääristada kristlust.

Kõige lihtsam tundub asi olevat olles kristlane ja aktiivne idioot (küllaltki sageli kattuvad grupid).

Näiteks nii võib: hädalda, et kui a) kristlastele nende enda mõõduga mõõdetakse, b) mittekristlased ei järgi kristlaste käske või c) mõni kristlane julgeb mõelda erinevalt mõnest konkreetsest sektist, siis on see kristluse tagakiusamine. Palju õnne, surmakultuurlased.

Või siis nii: tee omale sait, mis teoorias peaks ateiste naeruvääristama ja evolutsiooniteooriat ümber lükkama ja siis kirjuta sinna lollusi, milles algkooliõpilanegi loogikavigu nägema peaks. Kas oled targem kui 5B ? Ray Comforti ja kohaliku keenjuse Antti Looduse (tuntud ka kui Mr.Crusoe) kohta võib ainult vastata - "sittagi".

Või siis nii: mine tööle, näe seal silti, mis on su põhimõtete vastu, hakka vigisema ja keeldu tööd tegemast (tõlge Postimehes). OK, tubli, ole kindlameelne ja ära hakka oma põhimõtetele vastu - aga ära vigise ja võta vallandamisteade (töökohustuste täitmatajätmine) vastu nagu mees. Ateistid ei vigisenud, kui kirikureklaamid bussidel olid, moslemid ei vigisenud ei kiriku- ega ateismireklaami vastu, üks loll kristlane aga suudab poolele maailmale nalja teha...

Või siis nii: lase oma teismelisel tütrel piinarikkalt surra, pakkudes talle ravi asemel palveid. Ahjaa, see ei naeruväärista, see häbivääristab. Ja nende kirik - ja seetõttu ka riik - annavad neile selle eest nagunii "Get Out Of Jail Free"-kaardi.
Aga sellest olen juba kirjutanud.

Kommentaare ei ole: