Lehed

20080615

Täienduseks ühele nipitiri postitusele

Kuna nipitiri on unustanud oma napakast kujutluspildist välja ühe isiku, siis ma lisaks ta juurde:

nipitiri - tädike, kes elab küla servas metsa veerel, elukutselt arst, kuid mööndusega - kunagi, lapsepõlves oli see ta unistuseks, kuid ülikooli lõpupoole jõudis kohale arusaam, et meditsiin ei ole päris tema jaoks, siis aga polnud midagi teha, ja seetõttu sai temast kibestunud perearst. Kuna ta mees jooksis ta juurest ära teise naise juurde (väites, et sõjaväkke, et draamat vältida) ja seetõttu peab ta oma kahte kasvatamatut jõnglast üksi kasvatama, suhtub enamus külaelanikke temasse kerge kaastundega ja seetõttu ei öelda alati kõike otse välja, mida tema kohta mõeldakse - kohaliku arstiga ju keegi tülli minna ei taha, alati võib midagi juhtuda... Mõeldakse aga paljutki, sest ilmselt kibestumisest on tal tekkinud arusaam, et tema vihast nõretavaid või alandavaid sõnu on kogu maailmal vaja teada.

4 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Mulle meenus see täna...
tädike, kes elab küla servas metsa veerel, elukutselt arst, kuid mööndusega - kunagi, lapsepõlves oli see ta unistuseks, kuid ülikooli lõpupoole jõudis kohale arusaam, et meditsiin ei ole päris tema jaoks, siis aga polnud midagi teha, ja seetõttu sai temast kibestunud perearst.

Njah, ja siit teine lõik ....
Sul sääl metsas peaks ju vaikne olema ? Minul, siin metsaservas, igatahes on - aegajalt on naabrite pidude ajal mõni rakett üles lastud, aga need on ka viisakal ajal olnud üldiselt ja ühest majast (kus, minuteada, mööngem, elab naaberrahvusest perekond)...

Aga seaduse võib tõlkida kasvõi suahiili keelde, pois'kesi see ometi ei muuda - tuletame meelde vanasõna: "iga väikese poisi sees on peidus püromaan ja iga suure poisi sees on peidus väike poiss ja püromaan", ehk juba vanarahvas teadis, et suurte poiste sees on peidus kaks püromaani, mis ilmsesti seda paugutamist ka seletab ..

Nu jah..selline lahe kontrast ;) Täna meenunud...

Ray D. Noper ütles ...

Ise saatis virtuaalsele kraaklejale virtuaalse jõulukaardi, eksole :P

Aga ei maksa arvata, et ma vihane oleks olnud ka selle postituse kirjutamise ajal, see oli lihtsalt vastus postitusele, mida siia enam pasteda hästi ei saa, sest mõni on selle parooli alla pannud :P

Koi-raamatukoi ütles ...

Tegelikult on ta ringitõestud ;)
Kui sa wordpressis sobrad hoolega leiad ;)
Ma ei ole peale isiklike postituste ühtegi teist sealt eluonselline seinalt maha võtnud ;)

Anonüümne ütles ...

ptüi ;)
näed mis juhtus jah?
Reeda veel see kah ;)