Lehed

20080625

Üle pika aja üks blogimeem.

Sten A. Hankewitz on lisanud mind oma blogirolli ja ulatanud ka meemi.

1. Mida sa tegid kümne aasta eest ?
Juunis 1998... vist oli kümnes klass juba läbi, seega tegin kuratteabmida - olesklesin põhiliselt vist. Enamusi praegustest sõpradest polnud veel kohanud, vanad sõbrad olid mööda ilma laiali läinud, kolbigi teha polnud. Vedelesin vanematekodus ja lugesin pöörastes kogustes.

2. Viis asja "vaja teha" nimekirjast ?
Projektivalmistajatega korra veel ühendust proovida võtta, panka peetida, Windows reinstallida (NTFS-iga seekord), koristada, kassitoitu osta.

3. Lemmiksnäkid ?
Võileivad. Jah, salaami sobib küll. Ei, salatit ei ole vaja.

4. Mida sa teeksid, kui oleksid miljonär ?
Kui miljonär ? Üks miljon ? Kaks ? Sada ? Investeeriks eritistabiilselt - vaatan praegu endise tööandja hoiusetingimusi, tähtajaline hoius igakuiste intressimaksetega, summa >100k, igakuine makse tuleb ~6k per hoiustet miljon. Nelja-viie miljoni pealt saaks juba täiesti arvestava kuusissetuleku, eriti kuna tööl käia võiks siis puhtalt lõbu pärast.

5. Kohad kus oled elanud ?
Khm. Ei hakka siia üles loendama, aga oma viisteist kohta suutsin praegu sõrmedel üles lugeda (kahtlaste mõtete vältimiseks mainin ära, et tähistamiseks kasutasin kahendsüsteemi, mis võimaldab ühe käe sõrmedel lugeda 31-ni, eksole). Polegi väga paha tulemus, mis ? Lääne-Eestis elanud pole, enamus elukohti jäävad Tartu linna piiresse, lisaks 2 kohta sama linna lähistel ja mõned kohad Virumaal...

Kellele edasi anda... Träkkeri andmetel on mul umbes 8 püsilugejat, neist vähemalt 5 on ise ka blogijad ja pole vist veel täitnud seda kohustust, seega - andke minna. Ma tean küll, kes te olete :P
(ja kui viitsite, andke sellest siin kommentaariumis teada, aitäh.)

Kommentaare ei ole: