Lehed

20070710

Seitse

Punane Hanrahan andis "teatepulga", pajatame siis ühtteist

1. Paljudel tundub esimene teema olevat just passi teemadel, teen siis ka sellega otsa lahti. Minu esimene pass oli samuti N.Liidu välispass; ehkki aasta oli siis juba '90 või '91, ei olnud sinist passi siis veel sugugi mitte... Soomes sai siis käidud, korra, see on jäänudki minu praktiliselt ainsaks välismaalkäiguks (kui Lätit mitte arvestada, aga see on praktiliselt Eesti ääremaa, eksole :P). Enne iseseisvuse taaskehtestamist siin territooriumil jõudsid mingil hetkel mu vanemad mind muidugi Venemaale (s.h. Karjalasse) ja Leedusse ka viia... Aga siis oli see "kodumaa".

2. Suitsetaja olen olude sunnil juba 9 aastat. Mis olud ? Aga mulle meeldib nikotiini mõju. Mulle ei meeldi suitsetamisega kaasnev köha, plaastrid mõjuvad vähe ja ajavad sügelema, nätsud ajavad huuled ja igemed paiste... Ilmselt, kui oleks võimalik, ma manustaks nikotiini kanüüli kaudu vms, kui vajadus tekib; hetkel aga selline võimalus kahjuks puudub...

3. Ma olen ilmselt üks ebaromantilisemaid inimesi maailmas. Aegajalt ma olen idealistlik (rohkem nagu hobi korras), enamasti ma olen küüniline, sarkastiline ja lihtsalt vastik.

4. Olen pragmaatiline vasakpoolne - äärmuslik libertaar, pean mõtte- ja sõnavabadust kõige olulisemateks; see ei sega mul siiski irvitamast vandenõuteoreetikute, religiooni- ja parateadusefanaatikute ja teiste irratsionalistide üle - neil on õigus uskuda, mida nad tahavad ja minul õigus absurdsuste üle naerda.

5. Ma ei oska ujuda - lihtsalt ei ole tekkinud seda soovi, et õpiks või midagi. Vett ei karda, selles asi ei ole...

6. Sellega seoses - mul sisuliselt puudub hirmutunne... Mitte see nn. normaalne ettevaatlikkus, vaid just abstraktne hirmutunne - pimeduse, loomade (ämblikud, hiired jne.), kõrguse, jne. suhtes.

7. Omakorda, sellega seoses - mulle ei meeldi inimestega suhelda. Ma ei karda inimesi, suhtlemine nendega tundub mulle nagu necessary evil, umbes nagu hambaarst või köharohi... On mõned üksikud, kellega suhtlemine ei häiri väga. Võibolla on põhjuseks see, et minust on raske aru saada - ma kipun rääkima küllaltki kiiresti, mitte kõige puhtama diktsiooniga ja lausehitus kipub olema laenudega mitmetest keeltest (rääkimata sellest, et laused kipuvad venima väga pikaks ja põimuma suht karmiks sõlmeks) - lihtsam on vähem suhelda kui hakata iga mõtet inimkeelde ümber panema :P
Mitte, et kirjakeelega vähem probleeme oleks - kipun vahel veidi vabalt suhtuma kirjavahemärkidesse (eriti semikoolonisse) ning lausete venimine on samuti tüüpprobleem...

Pulk edasi siis muu blogosfääriga vähem seotud blogivatele tuttavatele - E&C, Sciron, Katie, Mairi... Esialgu sai kokku 5, kui veel vaja, siis võib paar inimest iseseisvalt ju seda ka teha ?

1 kommentaar:

RABBITMONSTERATTACK!!! ütles ...

dmit oli mul vaja su bloogi lugema tulla! oleks õndsas teadmatuses edasi puhanud, nüüd pean kirjutama hakkama! damn you!


ueeqj,
crrt