Lehed

20070503

Palve kristalliusku inimestele.

Palun hoidke oma lollid ideed endale.

Levib mingi nõme teooria (ja seda isegi turustatakse!), et head või halvad mõtted suudavad kuidagi vee kristalliseerumist mõjutada. Praeguse seisuga on nii, et selle tõendamiseks ei ole suudetud teha MITTE ÜHTEGI teaduslikult vettpidavat katset. Oma veidrate ebauskude või idiosünkraasiate haipimisega jääte "pojake-tahad-ma-ennustan-sulle"-tüüpi tänavatüütuste tasemele. Milleks ?

Ahjaa, väide, et "ära ole nii kiuslik/skeptiline/vastik/vms, see võib isegi tõsi olla" on ka lollus. Ma võin sama hästi öelda seda väite kohta, et kui mina isiklikult hommikul enne päikesetõusu peldikusse loomulikke vajadusi rahuldama ei lähe, siis päike ei tõusegi. On sobiv paralleel ?

Tänan tähelepanu eest.

5 kommentaari:

h. ütles ...

Kristalliusku on hetkel ikka üheselt kristalöö läbiviijad, ehk siis tallinnas poerüüstet teostunud. Nemad suutsid kristalli küll otseselt mõjutada ja tulemused olid tervele maailmale näha.

Ray D. Noper ütles ...

Päris sarnase sündmusega tegemist ei olnud, ajaloolise Kristalliöö sihtmärgiks olid siiski kindlat tüüpi inimesed, tänapäevased marodöörid lõhkusid valimatult kõike... Koonduslaagritesse viimist ja tapmist ka oluliselt ei esinenud.

h. ütles ...

Kuidas nad valimatult lõhkusid ? Käisin vaatamas seda tänavat. Mind näiteks väga huvitab, MIKS järjest ei lõhutud, miks on vahepeal mõned aknad terved, siis rida lõhutuid ja siis jälle terved ? Kas neil oli mõni leppemärk ? Arvan, et küll mõni väljauurib, milliste omanike kauplused siis ikkagi terveks jäid!!!

unekott ütles ...
Autor on selle kommentaari eemaldanud.
Ray D. Noper ütles ...

Võimalik, meedia peegeldas seda küll kui valimatut rüüstamist... Tartus (ok, Tartust väljaski tegelikult) asudes ei ole muud infot, kui meedia poolt pakutu...