Lehed

20070528

Mõnikord on mul nii õigus, et kurb on lausa...

Antud kohal viitaksin veelkord
postitusele
, mille mõni aeg tagasi tegin. Nüüd on siis tulemus käes - tsiteerin:
"Savisaar küsib Postimehe arvamusveerul, kuidas saab aga võtta tõsiseslt nimekirja, kus on kirjas järgmised nimed: Heinrich Himmler (96 a, Gestapo), Herman Göring (85 a, Luftwaffe), Puzanov Roland, 21 a, paberitega alkohoolik; Paks, Pets, 12 a, pätt; Gross, Rainis, 15 a, põka-juht; Kantpüks, Kalle, 80 a, küüne tuimestaja; Keres, Paul, 80 a, maletaja; Maus, Miki, 80 a, hiir; Sparrow, Jack, 42 a, piraat; Õdur, Pronks, 60 a, valvur." (Delfi)
Kogu üritus läks nahka, sest asja organiseerisid mingid idioodid, kes ei suuda ilmselt korralikult mõelda (või siis oligi tegemist PR-inimestega, kes üritasid näiliselt Edgarile tuutusse sõita, reaalselt aga juhtisid löögi turvisesse). Inimesed aga, kes allkirjastasid, peaksid rohkem mõtlema, mida ja kuhu nad kirjutavad... Ehkki, nagu varemgi mainitud, mingit juriidilist ega loogilist seost nimi seal inimesega ei oma...

Ühesõnaga, oleks minu nimi sääl all, mul oleks häbi praegu.

2 kommentaari:

Imre ütles ...

Minu nimi on ka seal nimekirjas ja häbi tundmisest on asi kaugel. Tuleb möönda, et aktsioon oli korraldatud amatöörlikult, läbimõtlematult, sõnum kohmakas ja ebamäärane, mõõdetavaid tulemusi ei ole jne.. sellegipoolest on hea, et leidub inimesi, kes vähemalt püüavad mõjutada juhtpoliitikuid Mõtlema ja Vastutama. Edgar pole loll, et seda täielikult ignoreerida. Edgari tagasiastumine ei olnud ega ole antud juhul niiehknii reaalne tulema..

Küsimus ei olnud edgarile "tuutusse sõitmises", vaid üleskutses poliitlisele korrektsusele ja austusele Eesti riigiorganite vastu (sealhulgas peaminister - get some respect!). Andkem mulle andeks, et ma olen liiga laisk, et seda sõnumit paremini aadressaadini toimetada..

Passisin eile öösel Kalevi tn bussipeatuses, vahtisin lõhutud bussiootepaviljoni klaaside kilde. Kas see peaks tähendama, et lõhutavate klaasidega bussiootepaviljonide loomine on mõttetu ja häbiväärne? Märkad analoogiat ?

Häbi tunda tõesti ei mõista selle peale.

Ray D. Noper ütles ...

Analoogia oleks võtta papist kast (meeter korda 0.8 korda 0.4), panna see tee äärde, nimetada see bussiootepaviljoniks ja solvuda inimeste peale, kes seda narruseks peavad.

Niivõinii, austus tuleb välja teenida, isegi peaministri puhul... Ausalt öeldes, intellektuaalsest küljest vaadatuna on Savisaar rohkem austust väärt kui Ansip...