Lehed

20070515

Idiootide trampliin

Nädala idioodi valimine tundub seekord eriti lihtne olevat, juba teisipäeval kerkis esile kandidaat, kelle ületamine ilmsesti kerge olema ei saa.

Juku-Kalle Raid tegi “vašistide”-särgi.

Kusjuures, Juku-Kalle Raid on mulle alati veidi hämmingut põhjustanud - kes teda lapsepõlves küll nii palju ahistas, et ta niimoodi tigetseb ? Või on ta enda vägistamist Savisaare poolt piisavalt palju ette kujutanud ? Inimesed, kes te nihiliste otsite, ärge vaadake minu poole - mina sõdin kõigest rumalusega, Juku-Kalle aga (nagu Ratsapolitseinik kesiganes telekas) sõdib ühtlasi ka terve mõistusega. Võinoh, mis sõdib... pritsib pigem tatti igale poole ja lõugab. Oleks siis, et oleks tegemist tüüpilise vastasseisuga pragmatism vs. idealism... Pragmatism on vastasseisus olemas, kuid idealismist jääb vajaka... kui just mitte laiendada definitsiooni ja idiotismi idealismiks lugeda.

Teine inimene, kes tavaliselt sellistele lollustele sekundeerib on Kojamees, seekord pole teda kuulda olnud... Samas, Kojamees vähemalt ei ole päris nihilist, tema on tavaline tüüpiline natsipunkarist tühikargaja...

Ohjah, aga vaatame, kas nädala jooksul jõuab mõni tugevam kandidaat esile trügida.

Kommentaare ei ole: