Lehed

20070116

Kuidas tunda ära indigolast

* Oma vanemate arvates on ta loov ja iseseisev väike geenius, enamus nendest, kellega ta kokku puutub, leiavad, et ta on kasvatamatu jõmpsikas.
* Ei oma mingeid erilisi võimeid - välja arvatud oma vanemate arvates. Kui just mitte arvestada oskust inimesi häirida.
* Neil on kasvatuse tõttu arusaam, et egoism on nende (ja ainult nende) geniaalne omadus ning seetõttu on nad kõige tähtsamad olevused siit Alfa Kentaurini.
* Nad teavad ise, kuidas on "kõige parem" midagi teha ja nende vanemad kiidavad seda heaks. Kui nad midagi ära rikuvad on see "kogemata", kui nad kellegi abiga või lihtsalt kogemata midagi õieti teevad, on see "geniaalsus".
* Distsipliiniprobleemid koolis on õpetaja süü. Isegi siis, kui antud õpetaja on üldiselt hinnatud väga heaks ja kõik teised on õpetajaga rahul on see õpetaja süü. Õpetajad kiusavad indigolapsi taga, sest indigod on neist paremad.
* Indigolaste vanemad ei ole New Age. Nad lihtsalt põletavad viirukit, usuvad posijatesse ja tegelevad "meditatsiooniga" (mis enamasti seisneb lihtsalt pseudosakraalses "oriendi" muusikas ja rätsepaistes istumises). Hingekividesse ja needustesse usuvad nad ka. Ja teistesse paranähtustesse, nagu näiteks indigolapsed.

Kommentaare ei ole: