Lehed

20060223

[RIIK] Head Vabariigi Aastapäeva, Eesti Tolli- ja Maksuamet

* Teie tuludeklaratsioon läbis automaatse kontrolli 18.02.2006
* Maksu- ja Tolliameti andmetel deklareerite selliste andmetega eluasemelaenu intresse esmakordselt. Soovime maksusoodustuse kohaldamiseks kontrollida Teie eluasemelaenu (-liisingu) sihtotstarbelist kasutamist. Palume Teil kontrollida deklareeritud andmete ning laenu- või liisingulepingu andmete (sh lepingu numbri) vastavust, ja vajadusel esitada uus parandatud andmetega tuludeklaratsioon. Piirkondliku maksu- ja tollikeskuse teenindusbüroo võtab Teiega edasise tegevuse täpsustamiseks ühendust hiljemalt 10 päeva enne tulumaksu tagastamise/juurdemaksmise tähtaega.
* Ülaltoodud põhjustel ei ole võimalik Teile enammakstud tulumaksu viie tööpäeva jooksul tagastada. Tulumaks tagastatakse pärast deklaratsiooni kontrollimist tuludeklaratsioonil märgitud pangakontole hiljemalt 03.07.2006


Ok, ma saan aru, et teil on kiire ja deklaratsioone tuleb uksest ja aknast sisse jne.jne.jne., AGA INFO, ET RIIK EI MAKSA ENAMMAKSTUD SUMMAT KOHE TAGASI, OLEKS VÕINUD JU OMETI KOHE ÜLES PANNA. Mõni naiivik siin arvestas, et tulumaks laekub, nagu tavaliselt, nädala jooksul; arvestas selle rahaga jne.

Eks siis nüüd ootame, kuni mõni maksuametitädi viitsib ja suvatseb ühendust võtta (hiljemalt 19. juunil)...

Kena aastapäeva igatahes, seltsimehed maksuametist.

P.S. kunagi ma veel võtan kätte ja vingun põhjalikult maksuameti veebilehe disaini pärast...

Kommentaare ei ole: