Lehed

20051011

[TEST] Minu iseloomake siis...

Tänane test


tõlge ka:
Külm isiksus.

Psüühika emotsionaalne külg avaldub Sinu puhul väga nõrgalt. Sind peetakse üldiselt külmalt kalkuleerivaks isiksuseks. Sisimas tead aga väga hästi, et tegelikult see nii siiski ei ole. Süüdistused nagu oleksid külm ja tundetu teevad Sulle haiget, kuid Sa kas ei oska või ei julge oma tundeid välja näidata. Sinu tundmused avalduvad lihtsalt minimaalselt. Sind on raske millegagi ahvatleda ja Su elu juhib mõistus. Sulle on omane ka madal emotsionaalne erutatavus ja asjalikkus kõiges. Hoidu aga muutumast ükskõikseks. Kirgede ja veendumuste puudumine on nõrga tahte tunnuseks ja ilma nendeta on raske elus midagi saavutada. Ära karda oma emotsioone välja näidata - see teeb teistele Sinust arusaamise lihtsamaks ja Sa ei pea enam kuulma arvamust, nagu oleksid tundetu ja egoistlik.

Hedonistlik isiksus.

Sind iseloomustab lõbusus, muretus, hea füüsiline enesetunne ja naudingusaamine nii seltskonnast kui ka rahulikust oleskelust. Arvad, et elu pole väärt nautimiseta ja mõnutundeta ning et elu ei tohiks liiga tõsiselt võtta. Ilmselt oled hinnatud seltskonnainimene ning paljud kadestavad Sind Su oskuse pärast võtta elust, mis võtta annab. Samas võib Sul tekkida probleeme lähisuhetes inimestega, kes elu tõsisemalt võtavad kui Sina ja seepärast Sind alati ei mõista. Kui arvad, et muretus hoiab Sind ennast haiget saamast, pead arvetama sellega et nii võid haavata teisi. Hoiduda tuleks muutumast hoolimatuks.

Gnostiline isiksus.

Sind köidab kõik, mis on uudne ja huvitav. Rahulduse saad asjade ja nähtuste olemuse mõistmisel ja siis, kui Sinu oletused kinnitust leiavad. Armastad omaette mõtiskleda. Kannatusi ja rahulolematust tekitab mõtteaine puudumine ja rahuldamata tunnetusvajadus. Vihastad selle peale, kui Sinu arvamus valeks osutub või mõtted lihtsalt ummikusse jooksevad. Sind huvitavad ilmselt suuresti sellised probleemid nagu elu mõtte leidmine, hea ja kurja küsimus, ehk ka religioon ja müstika. Oled aldis kõigele uuele ja tahad ka ise midagi avastada või mõnele originaalsele ideele tulla, mis teiste poolt tunnustust leiaks Vaata ainult,et Sa reaalsusest liialt ei kaugeneks.

1 kommentaar:

crrt ütles ...

loll test on või olen mina kergelt lõhestunud isiksus - mulle pakkus võrdseid võimalusi kolmeks vägagi erinevaks tüübiks.