Lehed

20051003

[POLIITIKA] Edgari majoneesist ja ResPublica kohupiimast

Tänane möla
Kõigepealt siis link: EDGARI MAJONEES TAAS MÜÜGIL!

Mr. Nice vandenõuteoretiseerib Edgari majoneesi teemadel. Ma ei tea, kas antud toote imago on mõeldud alateadliku sõnumina või mitte, kuid seost valimistega ma ei taha uskuda - nimelt müüdi antud toodet vahepeal täitsa mitu aastat järjest ilma mingite valimisteta...
Kehv majonees on niivõinii, seetõttu ei osta niikuinii.

Kohukeste reklaami ma pole korralikult veel näinud, aga ega see ebatõenäolisena ei tundugi, Kruuda seoseid tsentriparteiga on lahanud pea kõik teadaolevad ajakirjandusväljaanded... Sellest hoolimata ei muuda see midagi, oma lemmikud on välja valitud ja vaevalt mõni tabelisse trügida suudab.

Aga vot Nopri (ebaõnn teemal nimeparalleeliga ka veel) talu piimatooteid ma enam ei osta, põhjuseks siis paari aasta tagune juhtum, kus (tundub, et) paadunud respublikaanist (ehk siis põhimõtteliselt politikaanist) tootja oma projektipartei reklaamid kohupiima-jne.-pakkidele kleepis. Kahju, iseenesest oli hea kohupiim.

Kokkuvõtteks siis - poliitreklaam toodetel ei veena mind mõne muidu ebasümpaatse partei poolt hääletama; samas võib see panna mind mõnda toodet vähema tõenäosusega tarvitama.


Kommentaare ei ole: